Hotel Ariston

  Seifertova 65, Praha - zobrazit na mapě

.Hotel Ariston & Ariston Patio s rodinnou atmosférou je umístěn nedaleko obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 tramvajové zastávky od Václavského náměstí. Tramvajová zastávka je nedaleko hotelu, Hlavní vlakové nádraží pouhých 5 minut od hotelu.


Hotel Ariston & Ariston Patio Praha nabízí ubytování v 62 pokojích v hlavní budově a v 54 pokojích umístěných v patiu typického žižkovského domu. Pokoje jsou vybaveny TV/ SAT, telefonem, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů a kávovým a čajovým servisem. Připojení na internet je dostupné zdarma v hotelové hale.Lobby bar a společenský sál Hotelu Ariston Praha lze využít pro společenské akce, semináře, plesy, svatby a různá školení. Uspořádání sálu lze upravit dle přání klienta včetně požadované techniky. Sál je vhodný též na aukce, dražby, zasedání akcionářů a správních rad.


Méně o hotelu ...


Rezervace pobytu:

312 243 298     777 928 789
pondělí až pátek 9:00 -17:00
hotel-ariston@toprague.cz


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Ariston Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Ariston Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.