Hotel Ariston Praha

Hotelu Ariston Praha 11 Hotelu Ariston Praha 12 Hotelu Ariston Praha 13 Hotelu Ariston Praha 14 Hotelu Ariston Praha 15 Hotelu Ariston Praha 16 Hotelu Ariston Praha 17 Hotelu Ariston Praha 18 Hotelu Ariston Praha 19 Hotelu Ariston Praha 20 Hotelu Ariston Praha 21 Hotelu Ariston Praha 22

.Hotel Ariston & Ariston Patio s rodinnou atmosférou je umístěn nedaleko obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 tramvajové zastávky od Václavského náměstí. Tramvajová zastávka je nedaleko hotelu, Hlavní vlakové nádraží pouhých 5 minut od hotelu.


Hotel Ariston & Ariston Patio Praha nabízí ubytování v 62 pokojích v hlavní budově a v 54 pokojích umístěných v patiu typického žižkovského domu. Pokoje jsou vybaveny TV/ SAT, telefonem, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů a kávovým a čajovým servisem. Připojení na internet je dostupné zdarma v hotelové hale.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-ariston@toprague.cz
Adresa: Seifertova 494/22 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Ariston Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Ariston Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Ariston ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist